ORE CUNA BOLL PATE FAQEN. GJEJINI EMRIN !!!
2019/07/24
|

Bernabeu i ri do të jetë një vepër arti dhe padiskutim stadiumi më i bukur në botë, punimet do të fillojnë gjatë kësaj vere dhe do të përfundojnë pas 42 muajsh për shkak edhe të ndalesave gjatë impenjimeve të Realit të Madridit në fushën e blertë.

Në ambjentet e klubit të Real Madrid është folur prej kohësh për një rinovim të “Santiago Bernabeut”. Pikërisht ditën e sotme, presidenti Florentino Perez, ka prezantuar me një video se si do të duket “Bernabeu” i ri.

Jepni Komentin Tuaj:

E-mail juaj nuk do te publikohet. Zonat e kerkuara jane te shenuara me *